فروش سوله نو در تهران

چهارشنبه 29 فروردین 1397 ساعت 12:30

فروش سوله در تهران

یکی از زیباترین و جالب¬ترین سازه¬ های عمرانی سوله است , سوله معمولا جهت ساخت سالنهای صنعتی از مقاطع با مقطع متغیر استفاده می شود که ابعاد و وزن این مقاطع با توجه به کاربری هر واحد صنعتی تغییر می نماید. مهترین عوامل تعیین کننده در وزن سالنهای صنعتی عبارتند از : منطقه مورد نظر جهت ساخت سوله از جهت میزان سرعت وزش باد و همچنین میزان حداکثر بارش برف، دهانه سالن ، ارتفاع ستونها و در صورت نیاز جرثقیل سقفی .

تمامی مراحل ساخت سوله از شروع تا پایان زیرنظر سازمان های بازرسی کنترل کیفیت مجموعه صورت می پذیرد تا سازه ی ساخته شده کوچکترین عیب و ایرادی نداشته باشد از این رو لازم است از افراد آموزش دیده و متخصص در این جایگاه استفاده شود شرکت سوله سازی که حال حاضر که به ساخت این سازه های فلزی اشتغال دارند اندک نیستند اما تنها تعدادی از آن ها قادر به ساخت اصولی سازه ها هستند . شرکت های سوله سازی در تهران نیز با ساخت و فروش سوله نو و یا کارکرده دراین عرصه فعالیت می کنند , فروش سوله در تهران از سوی سازندگان و شرکت های بنام سوله سازی صورت می پذیرد که این نشان دهنده اهمیت این موضوع در صنعت است .

سوله ها عمدتا در مواردی چون ساخت مرغداری ها , گاوداری ها و دامداری ها , سالن های ورزشی , انبار مهمات و اردوگاه های نظامی , تولیدی ها و خطوط تولید , کارخانه ها , مرکز خریدها , اماکن مذهبی چون حسینیه ها و مساجد و بسیاری موارد دیگر قابل استفاده هستند .

مزایای سوله ها

از مزایای سوله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مقاومت بالای این نوع سازه ها

قیمت بسیار مناسب این سازه های فلزی 

دهانه های بزرگ سوله ها 

سرعت بالای ساخت و نصب این نوع سازه ها

و ..


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.