ساخت و تولید سوله دامداری

شنبه 1 اردیبهشت 1397 ساعت 12:30

ساخت سوله دامداری

در میان انواع سوله هایی که امروزه برای استفاده های مختلف به کار گرفته می شوند ، سوله یو بی ام یکی از مناسب ترین ها برای ساخت سوله دامداری ، ساخت سوله مرغداری ، ساخت سوله گاوداری و ... می باشد که به دلایل مختلفی مانند هزینه ساخت سوله ، سرعت در تولید و بهره برداری از آن ها برای استفاده کنندگان مقرون به صرفه می باشد.

این سوله ها که از آن ها می توان برای ساخت سوله صنعتی نیز بهره برد ، یکی از انواع مدرن سوله های تولید شده در کشور هستند که دارای کارایی های بسیاری می باشند.

از مهم ترین قابلیت هایی که این نوع سوله ها باید داشته باشند تجهیزات تهویه و روشنایی است به همین دلیل هم سازه ها را به گونه ای می سازند که امکان نصب این نوع تجهیزات را داشته باشند .

ساخت سوله دامداری عمدتا در خارج شهر صورت می پذیرد تا مشکلات ناشی از نگهداری دام ها گریبان گیر زندگی های شهری نشود , سوله هایی که در حومه شهر ساخته می شوند بدین منظور مناسب هستند .

قیمت فروش سوله های آماده تحویل دامداری  به میزان زیادی به زمین بستگی دارد، در واقع مهمترین بخش در سوله ها محل نصب است. نصب و اجرای سوله های آماده تحویل در تهران و دیگر شهر های کشور مهمترین بخش فروش سوله دست دوم است. زیرا قوانین و مقرارتی برای فاصله های جغرافیایی این سوله ها وجود دارد. چون ساخت سوله قیمت زیادی دارد ، برای کاهش قیمت و صرفه جویی در این زمینه از سوله های دست دوم و سوله های آماده تحویل استفاده می گردد. 

سوله های آماده تحویل معمولا به این علت تغییر کاربری داده اند که گاوداری کوچک است و یا قرار است تجهیز گردد و فوندانسیون کنونی با تجهیزات جدید مطابقت ندارد. 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.