سازنده سوله صنعتی

شنبه 1 اردیبهشت 1397 ساعت 20:30

سازنده سوله

سوله سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار است که بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می‌شود.

از این نوع سازه در کارخانه‌ها، اسکلت ساختمان، انبارها، مرغداری‌ها، آشیانه‌های هواپیما، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی که با قاب‌هایی با دهانه یزرگ نیاز است استفاده می‌شود. به دلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها باید از تیرورق در پروفیل‌های سوله استفاده کرد.

سازنده سوله برای ساخت سوله یکسری قواعد و دستورالعمل هایی را به کار می برد تا سازه در مدت تعیین شده و طبق ضوابط بین الملل سوله سازی آماده شود . اولین فاکتوری که در ساخت سوله مورد بررسی قرار می گیرد محل اجرای پروژه است سازندگان اطلاعاتی در این باره را از کارفرمایان دریافت می کنند و همه جوانب امر را می سنجند و سوله ای سازگار با آن محیط و آب و هوا طراحی می کنند .

سوله سازی در تهران مانند سایر شهرها صورت می گیرد با این تفاوت که در شهر تهران عمدتا سوله ها به منظور مصارف صنعتی در شهرک های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند شرکت سوله سازی با ساخت سوله ارزان و مقاوم می توانند کمک زیادی به مشتریان و کارفرمایان به جهت احداث مراکز صنعتی نمایند .برای دسترسی به لیست شرکت های سوله سازی به منابع معتبر مراجعه نمایید.

تجهیزات سوله سازی یکی از مهم ترین فاکتورها برای ساخت این سازه ها می باشند و حتما بایستی به روز باشند.

چنان چه سوله ساز از دستگاه های مدرن برای سوله سازی استفاده نکند ، ممکن است در روند تولید این سازه ها با مشکل برخورد کرده و نتواند کیفیت مظلوبی را برای آن ها به وجود بیاورد.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.