اجاره سوله تولیدی

دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 20:30

اجاره سوله

سوله ساز با استفاده ی حداکثری از امکانات خود همواره به دنبال این است تا سازه ای با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت بسازد و در اختیار خریداران قرار بدهد که تا حد زیادی هم به دلیل استفاده از تجهیزات و ابزارآلات به روز موفق بوده اند  .

در برخی موارد کارفرمایان از سوله ها به جهت ساخت سوله صنعتی , تولیدی ها , دامداری ها و .. استفاده نمی کنند بلکه آن ها پس از اینکه این سازه ها را از سازندگان تحویل گرفتند اقدام به اجاره ی آن ها به این واحدها می نمایند .

اجاره سوله در شهرک های صنعتی عمدتا با هدف احداث واحدهای صنعتی صورت می پذیرد , اجاره سوله در جاده مخصوص نیز با همین منظور صورت می گیرد . 

در مواردی که واحد تولیدی یا صنعتی موقتی است بهترین راه اجاره سوله است , اما وقتی کارفرما مایل است تا سازه دقیقا متناسب با هدفش طراحی و تولید شود بهتر است از سوله نو استفاده شود , فروش سوله نو با کیفیت بالا تنها در برخی شرکت های سوله سازی صورت می گیرد .

مزایای سوله

1. ایجاد استحکام متناسب با نیاز طراحی

2. امکان پرهیز از عیوب ذاتی سازه‎های تیرورقی در سوله

3. امکان طراحی و اجرای سازه‎هایی با ابعاد بزرگ و بسیار قابل توجه

4. فونداسیون سبک‎ تر در قیاس با سازه‎های مشابه تیرورق

5. سبکی قابل توجه سازه

6. ایمنی زیاد در برابر عوامل مخرب محیطی همچون زلزله ( به دلیل نسبت استحکام به وزن بالا) انعطاف پذیری زیاد

7. توانایی اجرای سازه‎هایی با اشکال متنوع 

8. امکان استفاده از مصالح متنوع در ساخت سوله


خرید و فروش سوله به دلیل همین مزایا با استقبال زیادی همراه است , در این میان قیمت ساخت سوله به پارامترهایی چون سطح دانش سوله ساز , تجهیزات سوله سازی , محل احداث و راه اندازی سوله , کاربرد سوله و .. بستگی دارد .